Telefon
TOMARZA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ
+90 352 661 29 29
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Tomarza Sevdalıları

Tomarza Sevdalıları

 Fotoğraf

İşin başı ve sonu sevgi olunca güzel birliktelikler, güzel eserler, güzel sonuçlar elde ediliyor. İyi niyetle, sevgiyle yola çıktıktan sonra büyüklerimizin söylediği gibi, ‘Niyet hayır, akıbet hayır’ oluyor.İşte çok değerli hayırsever işadamı Mustafa AKINCIOĞLU bu düsturla yola çıkarak ilçemizde yeni bir eğitim yuvası için kurulan üniversitemize  büyük katkıları olmuştur. Hayırsever iş adamı hemşerimiz Mustafa AKINCIOĞLU Tomarza Meslek Yüksek Okulun tüm iç dizaynı, binasının iç ve dış cephelerinin tadilatını üstlenmiş ve Tomarza Meslek Yüksek Okuluna ek bina yaptırmak için Tomarza Belediyesinden arsa istemiştir. Belediye olarak istenen arazinin istimlak çalışmalarına başlamış bulunuyoruz, en kısa zamanda  da sonuçlandıracağız. 2015 yılı içinde lise yaptırma planınının olduğunu da belirtti. İnşallah bu eğitim kurumları kendisi gibi başarılı ve hayırsever işadamlarını yetiştirir.

Özellikle eğitim kurumlarını  yaptıran hayırseverlerin çok büyük bir şansı var. Çünkü onların amel defterleri hiç kapanmıyor. Her sabah okullarda çocuklar defterlerini açtığı zaman o deftere bir harf yazdıklarında o hayırseverlerin defterlerine binlerce harf birden yazılıyor. Bizim kadim kültürümüzde hepimizin sık tekrarladığı bir söz var. 'Allah devlete millete zeval vermesin'  Bütün hayırseverlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Burada ki hayırseverlerimizin başkalarına da örnek olması temennisinde bulunuyorum. 

Katkılarından dolayı burada eğitim görecek olan çocuklarımız  ve  Tomarza için tüm işadamlarımıza, Tomarza Belediye Başkanı olarak  ilçem halkı adına şükranlarımı sunuyorum.


21:05, 27.05.2013


Tomarza Belediye Başkanlığı

Şehit Tamer Gülveren Bulvarı 38900 Tomarza / KAYSERİ

+90 352 661 29 29

+90 352 661 51 13

tomarza@tomarza.bel.tr