Telefon
TOMARZA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ
+90 352 661 29 29
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Hemşehrimizden Yüksek Okulumuza Bağış

Hemşehrimizden Yüksek Okulumuza Bağış

 Fotoğraf

Tomarza   Sarımehmetli  Mahallesinde dünyaya gelip 16 yıl burada yaşamını sürdürdükten sonra; hayat mücadelesini, büyük  okyonus olarak değerlendirdiği İstanbul da  sürdürmek için doğduğu topraklardan ailesiyle beraber İstanbul’a göç etmiştir. Mücadelesine soyunduğu bu davada; babası ALİ ŞAHİN’in lider ve önderliğini hayatında olmazsa olmazlarındandır.

Henüz yeni kaybettiği,Babası ALİ ŞAHİN’e olan evlatlık vazifesini yerine getirmek ve sürdürebilmek uğruna; açılıcak olan Yüksekokulunun 2 sınıfının ve 1 mescidinin düzenlenmesi için bağışta bulunmuştur.

Sayın ŞAHİN AİLESİ memleketini unutmayarak vefa örneği göstermiş olduğundan, Bizlerde Tomarza halkı adına babanıza Allah’tan Rahmet ve geride kalanlarınıza  hayırlı sağlıklı uzun ömürler diliyor; Saygılarımızı sunuyoruz.

Kadirşinas işadamımıza teşekkürü borç bilir;Ünüversitemizin mescidine adı olan DAVUT ŞAHİN’i, 2 sınıftan birine; Onu bu günlere getiren hayırlı evlat olarak yetiştiren  emeği  büyük olan çok değerli merhum babası,ALİ ŞAHİN’in ve diğer bir sınıfada saygıdeğer annesi,RİHANE ŞAHİN’in adlanını vermekten onur duyarız.

Bu örnek davranışın diğer işadamlarınada  örnek teşkil etmesini ve aynı hassasiyeti göstermelerini  bekliyor

Saygılarımızı sunuyoruz.
 

Fahrettin IŞIK 
Tomarza Belediye Başkanı


11:00, 18.02.2013

Haber Fotoğrafları


Tomarza Belediye Başkanlığı

Şehit Tamer Gülveren Bulvarı 38900 Tomarza / KAYSERİ

+90 352 661 29 29

+90 352 661 51 13

tomarza@tomarza.bel.tr