Telefon
TOMARZA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ
+90 352 661 29 29
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Kutlu Doğum Haftası

Kutlu Doğum Haftası

 Fotoğraf

   Kayseri Valisi Sayın Şerif Yılmaz, İstanbul’daki Akdere Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Kayseri Akdere Kültür ve Yardımlaşma Derneği ve Akdere Muhtarlığının ortaklaşa düzenlediği Kutlu Doğum Haftası törenlerine katıldı.

   Tomarza İlçesi Akdere köyünde düzenlenen etkinliğe Valimiz Sayın Şerif Yılmaz, Vali Yardımcısı Davut Haner, Tomarza Kaymakam V. Sefer Yılmaz, Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, İstanbul Akdere Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İlhan Şen, davetliler ve köy halkı katıldı.

   Kur'an-ı Kerim Tilaveti ardından günün anlam ve önemi Tomarza Müftüsü Harun Kılıç tarafından belirtilerek dualar edildi.

   Törende Akdere Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Tac mahalden esinlenerek yaptırılan çeşmenin açılışı Valimiz Sayın Şerif Yılmaz tarafından yapıldı.

   Düzenlenen tören sonunda Akdere Köyü Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen hadis okuma ve şiir okuma yarışmalarında dereceye girenlere plaket ve ödülleri Valimiz Sayın Şerif Yılmaz ve törene katılanlar tarafından verildi.


16:43, 08.05.2013


Tomarza Belediye Başkanlığı

Şehit Tamer Gülveren Bulvarı 38900 Tomarza / KAYSERİ

+90 352 661 29 29

+90 352 661 51 13

tomarza@tomarza.bel.tr