Telefon
TOMARZA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ
+90 352 661 29 29
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Başkanımız Kayserideki Bakım Evlerine Yerleştirdiği Yaşlı ve Hastalarımızı Ziyaret Etti

Başkanımız Kayserideki Bakım Evlerine Yerleştirdiği Yaşlı ve Hastalarımızı Ziyaret Etti

 Fotoğraf

Tomarza Belediyesi  iki yıldır devam eden  Çınarlarımız Projesi kapsamında;  tedavileri gereken  hastaların gerekli sağlık kuruluşlarına ulaşmalarını sağlayarak  ve  tedavi giderlerini karşılayarak  hizmet vermekte. Ayrıca evde yatan hastaları da sürekli takip edip ihtiyaçlarını karşılamaktadır.   Bakıma muhtaç olanlar özel bakım merkezlerine yerleştirilmektedir.

Belediye Başkanımız Fahrettin IŞIK ve Kültür Müdürümüz Nermin AKSOY ile birlikte Kayserideki özel bakım merkezlerine yerleştirilen bakıma muhtaç hasta ve yaşlıları ziyaret ederek bir vefa örneği gösterdiler. Bakım merkezlerinde kalan hasta ve yaşlılar başkan IŞIK'ı karşılarında görünce duygulandı ve çok mutlu oldu. 

Konu ile ilgili konuşan başkan IŞIK şunları söyledi ; "Çınarlar projesi kapsamında yaşlı ve hastalarımızın tüm tedavi giderlerini,ihtiyaçlarını belediyemiz olarak karşılamaktayız. Yine bu proje kapsamından kimsesiz ve bakıma muhtaç yaşlı ve hastalarımızı Kayseride özel bakım evlerine yerleştirerek sıcak bir ortamda yaşamlarını sürdürmelerini sağladık. Bugünkü ziyaretimizin amacı ise onların nasıl olduklarını görmekten ziyade onlara her zaman yanında olduğumuzu hissettirmekti. Hepside bizleri görünce çok mutlu oldu onların yüzündeki bu mutluluğu görmek bizim için en önemlisiydi. Bunu başarabildiysek ne mutlu bizlere."

 


00:31, 06.03.2013

Haber Fotoğrafları


Tomarza Belediye Başkanlığı

Şehit Tamer Gülveren Bulvarı 38900 Tomarza / KAYSERİ

+90 352 661 29 29

+90 352 661 51 13

tomarza@tomarza.bel.tr