Telefon
TOMARZA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ
+90 352 661 29 29
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » TOMARZA 2. ETAP TOKİ KURA ÇEKİLİŞLERİ YAPILDI

TOMARZA 2. ETAP TOKİ KURA ÇEKİLİŞLERİ YAPILDI

 Fotoğraf

Tomarza Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi ortaklaşa çalışması sonucu ilçemizde yapılan 2. Etap Toki konutları hak sahibi kura belirleme sonuçları bu gün saat 13:00 da Kadın gençlik merkezinde noter huzurunda yapılan çekilişle yapıldı proğrama Ak Parti Kayseri Milletvekilimiz İsmail Tamer,Kayseri Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilimiz Baki Ersoy,Tomarza İlçe Kaymakamımız Adem Balkanlıoğlu,Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Menduh Büyükkılıç,Tomarza Belediye Başkanımız Davut Şahin,Kayseri Ak Parti Başkan Yardımcısı Hamdi Somtaş,Biroll Düşüktaş,Ahmet Sarıkaya ve Siyasi Parti Temsilcileri,STK Başkanları ve Toki hak sahibi vatandaşlar katıldı proğram istiklal marşının okunmasının ardından başladı açılış konuşmasını Belediye Başkanımız Davut Şahin yaptı konuşmasında, Bugün Halka Hizmetin Hakka Hizmet Anlayışı İçin Buradayız. Bugün Dar Gelirli Vatandaşlarımız İçin Buradayız. Bugün Sizlere Verdiğimiz Hizmet Sözü İçin Buradayız. 277 Konutun Hak Sahiplerini Belirleme Kurası İçin Buradayız
Kurasını Çektiğimiz Bu Konutlar, Sizleri Ev Sahibi Yaparken, Tomarzamızın Modern bir şehir olmasına da katkıda bulunacaktır.
Sağlam, Sağlıklı, İleri Teknoloji İle İnşa edilen bu evleri birer yuvaya çevirirken, hayır dualarınızı bizden eksik etmeyin. yapılan konutlar vatandaşlarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulundu.daha sonra sırasıyla Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Menduh Büyükkılıç,MHP Millet vekilimiz Baki Ersoy,Ak Parti Kayseri Milletvekilimiz İsmail Tamer Konuşmalarında Toki Hak sahiplerine hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunarak Noter huzurunda hak sahibi vatandaşları belirlediler.


09:58, 14.01.2020


Tomarza Belediye Başkanlığı

Şehit Tamer Gülveren Bulvarı 38900 Tomarza / KAYSERİ

+90 352 661 29 29

+90 352 661 51 13

tomarza@tomarza.bel.tr