Telefon
TOMARZA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ
+90 352 661 29 29
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Yüksel Öğretmen'e Teşekkür Plaketi

Yüksel Öğretmen'e Teşekkür Plaketi

 Fotoğraf

Tomarza Endüstri Meslek Lisesi'n de uzun yıllar görev yapan ve Organize Sanayi Bölgesi Teknik Endüstri Meslek Lisesi 'ne tayininin çıkmasıyla ilçemizden ayrılacak olan Yüksel KÜÇÜK Belediye Başkanımız Fahrettin IŞIK 'ı makamında ziyaret ederek vedalaştı.

Sıcak ve samimi geçen vedalaşma ziyaretinin ardından Başkan IŞIK ilçemizde uzun yıllar görev yaparak sayısız hizmetleri olan Yüksel KÜÇÜK 'e teşekkür plaketi verdi.

Konu ile ilgili konuşan Başkan IŞIK : "İlçemizde çok uzun yıllar görev yapan gerek insanlığı gerekse öğretmenliği ile başta gençlerimiz olmak üzere herkese örnek bir kişi olan Yüksel KÜÇÜK hocamızının ilçemizden ayrılması her ne kadar bizleri üzsede kendi kariyeri açısından daha büyük bir okulda görev alması bizi ayrıca mutlu etmiştir. Yüksel KÜÇÜK hocamız bugüne kadar ilçemiz eğitimine önemli katkılar sağlamıştır. Aynı zamanda Tomarza Endüstri Meslek Lisesi yeni binası yapımında da büyük emekleri vardır. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz. O’nu yeni okuluna başarı dileklerimizle uğurluyoruz” diyerek, verdiği hizmetlerden dolayı plaketle teşekkür etti. 


22:32, 30.01.2014

Haber Fotoğrafları


Tomarza Belediye Başkanlığı

Şehit Tamer Gülveren Bulvarı 38900 Tomarza / KAYSERİ

+90 352 661 29 29

+90 352 661 51 13

tomarza@tomarza.bel.tr