Telefon
TOMARZA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ
+90 352 661 29 29
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Hayırsever Bilal CANPOLAT'ın İlçemizi Ziyareti

Hayırsever Bilal CANPOLAT'ın İlçemizi Ziyareti

 Fotoğraf

Geçtiğimiz günlerde Kayseri Milletvekilimiz Sayın Yaşar KARAYEL ve Belediye Başkanımız Fahrettin IŞIK ile birlikte Tomarza Sağlık Meslek Lisesi ve Kültür Merkezi yapımı hakkında ön protokol imzalayan hayırsever vatandaşımız HBC İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bilal CANPOLAT ilçemizi ziyaret etti.

HBC İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bilal CANPOLAT'ı makamında ağırlayan Başkan IŞIK, Tomarza Sağlık Meslek Lisesi ve Kültür Merkezi yapımı hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

Daha sonra Hayırsever Bilal CANPOLAT, Belediye Başkanı Fahrettin IŞIK, Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Davut ŞAHİN ve Tomarza Belediyesi meclis üyeleri ile birlikte Kültür Merkezi'nin yapılacağı araziye gidilerek incelemelerde bulunuldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Fahrettin IŞIK şunları söyledi; "Bir hayırseverimizi daha ilçemizle buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. İlçemize yapılacak olan Tomarza Sağlık Meslek Lisesi ve Kültür Merkezi yapımında çok büyük emeği olan başta Sayın Milletvekilimiz Sayın Yaşar KARAYEL olmak üzere, HBC İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bilal CANPOLAT'a ilçem ve şahsım adına çok teşekkür ederim" dedi. 


23:27, 08.12.2013

Haber Fotoğrafları


Tomarza Belediye Başkanlığı

Şehit Tamer Gülveren Bulvarı 38900 Tomarza / KAYSERİ

+90 352 661 29 29

+90 352 661 51 13

tomarza@tomarza.bel.tr