Telefon
TOMARZA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ
+90 352 661 29 29
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Başkandan Terör Olaylarını Kınama Mesajı

Başkandan Terör Olaylarını Kınama Mesajı

 Fotoğraf

Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin IŞIK yaptığı açıklama da ;  "Son günlerde artan terör olayları milletimizi derin üzüntüye boğmuştur. Böyle haince saldırılardan medet bekleyenler, sonuç alacaklarını umanlar gaflet içerisindedirler. Bu vatan hainleri hedeflerine hiçbir zaman ulaşmakta Muvaffak olamayacaklardır” dedi.

    Elbette ki bu hain saldırıları gerçekleştirenler hiçbir zaman hedeflerine ulaşamayacaklardır!

    Başkan IŞIK ayrıca “Hainler bilmelidir ki, vatan savunması için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz Türk Ulusunun yüreğinde sonsuza dek yaşacaklardır. Milletimiz, tarihini kahramanlık destanlarıyla yazmış, bağımsızlığını kahramanca mücadele veren, bu uğurda gözünü bile kırpmadan canını veren şehitleriyle kazanmıştır. Hiçbir kalleş saldırı, hiçbir hain pusu milletimizi beraber yaşama kararlığından, bölünmez bütünlüğünden döndüremeyecektir.

    Unutulmamalıdır ki,   terörden beslenenler yine terörün döktüğü kanlarda boğulacaktır.

    Bizleri tarifsiz acılar yaşatan bu hain saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyorum. Vatan uğruna bir an bile tereddüt etmeden canını ortaya koyan Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyor, kederli ailelerine sabır diliyorum. Ayrıca çıkan çatışmalarda yaralanan tüm askerlerimize de acil şifalar diliyorum.


14:26, 19.10.2011


Tomarza Belediye Başkanlığı

Şehit Tamer Gülveren Bulvarı 38900 Tomarza / KAYSERİ

+90 352 661 29 29

+90 352 661 51 13

tomarza@tomarza.bel.tr